تماس با ما

تماس با فروشگاه اینترنتی جیمارکت:

شما مشتریان گرامی فروشگاه اینترنتی جیمارکت میتوانید نظرات، پیشنهادات و همچنین پرسش های خود را از روش های تماس ارائه شده، با مدیریت در ارتباط باشید. نظرات و پرسش های شما برای ما بسیار ارزشمند است و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ پرسش شما را خواهیم داد. با سپاس.

شیوه ارسال مرسولات:

قابل توجه مشتریان گرامی که کلیه سفارشاتی که تا ساعت 10 صبح ثبت شوند در همان روز ارسال خواهد شد بدیهی است ارسال سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل به روز کاری بعد از روز تعطیلی موکول خواهد شد و در سریعترین زمان ممکن ارسال خواهد شد.

ارسال پستی:

کلیه سفارشات در حالت عادی به روش ارسال پستی توسط پست جمهوری اسلامی ایران و به شیوه سفارشی ارسال خواهند شد و هزینه ارسال هر میزانی از سفارش (کل سفارش) مبلغ ثابت 14900 تومان می باشد. زمان تحویل سفارش بسته به شهر مقصد بین 3 تا 5 روز می باشد. در صورت نیاز به دریافت سریعتر پس از هماهنگی در واتس آپ، از طریق پست پیشتاز و قبول هزینه پست پیشتاز توسط مشتری بزرگوار، ارسال خواهد شد.

پرداخت در محل:

با احترام جیمارکت به اطلاع شما بزرگواران می رساند آن دسته از عزیزانی که درخواست پرداخت مبلغ کالا در محل را دارند، این امکان هم برای شما فراهم شده است و هزینه کالا را پس از هماهنگی میتوانید درب منزل تحویل کالا رسان دهید. جهت اعتماد طرفین تنها هزینه ارسال ابتدا دریافت می شود.

شماره تماس مدیریت جیم شاپ ( جیم مارکت ): 09157005029

آی دی تلگرام: Sajad_IRANI

واتس آپ (در دسترس): 09157005029